fbpx

Korduma Kippuvad Küsimused

Tere tulemast meie KKK (Korduma Kippuvate Küsimuste) sektsiooni. Siit leiate vastused kõige sagedamini küsitud küsimustele seoses meie massaažitoolide ja teenustega. Kui te ei leia siit oma küsimusele vastust, võtke meiega julgesti ühendust ja me aitame teid hea meelega.

FAQ
Kui olete soetanud meie juurest VIP-klassi massaažitooli, siis on Teil võimalik saada järgmise VIP-klassi massaažitooli ostul soodustust 25% tavahinnast. Soodustust on võimalik jagada oma heade sõprade, kallite pereliikmete, sugulaste või koostööpartneritega. Rohkem infot leiate siit.
Enamasti mitte, aga vahel võib leida meilt väga soodsaid diile. Selleks, et kasutatud massaažitooli soetusvõimaluste kohta rohkem infot saada, kirjeldage palun oma soove siin.
Juhul kui soovite vahetada oma vanemat massaažitooli mõne meie uue ja värske mudeli vastu, aga ise müügiga tegeleda pole aega või võimalust, siis on üheks lahenduseks komisjonimüük (vabade pindade olemasolul salongis). Tehnik kontrollib üle ja vajadusel hooldab teie tooli, teeme fotod, paneme tooli kirjelduse ja pildid üles meie kodulehele ning presenteerime teie massaažitooli huvilistele. Kui tunnete teema vastu huvi, siis täpsemat infot tingimuste kohta küsige siin.
Jah, teil on võimalus massaažitool ümber vahetada 2 nädala jooksul alates selle soetamisest. Kokkuleppel võib prooviperiood olla ka pikem. Kui olete otsustanud oma massaažitooli teise mudeli vastu välja vehtada, tuleb teil tasuda hinnavahe ning lisaks 119 eurot vahetuse vormistamise kulude katteks, millele lisadub transpordikulu. NB! Ümber saab vahetada ainult massaažitoole, mis on samas visuaalses ja tehnilises seisukorras nagu ostmisel.
Hooldamise sagedus sõltub sellest kui palju massaažitooli kasutatakse. Erakasutuses olevatele massaažitoolidele on soovitatav tellida kord aastas tehnik ja lasta tal massaažitool profülaktika mõttes üle vaadata ning töötamist testida. Lihtsamad massaažitoolid, mis on soetatud kollektiivseks kasutamiseks, võiks lasta tehnikul üle vaadata iga 300-400 töötunni järel, premium-klassi massaažitoolid iga 600-1000 töötunni järel. Loe ka meie blogipostitust massaažitooli õige hooldamise ja puhastamise kohta siit.
Enamik inimesi saab kasu massaažitoolidest, kuid on olemas mõned vastunäidustused, näiteks rasedus või teatud terviseprobleemid. Konsulteerige alati arstiga enne massaažitooli kasutamist, kui teil on tervisega seotud muresid. Oleme seda teemat sügavamalt käsitlenud ka oma blogis. Loe postitust siit.
Massaažitooli valimine on tähtis, kuna see on eelkõige investeering teie tervisesse ja enesetundesse. Siin on mõned sammud, mida võiksite järgida, et valida endale sobiv massaažitool:
  • Määra oma eelarve: Esimene samm on kindlaks teha, kui palju olete valmis massaažitooli soetamisse investeerima. Kas tähtis on ainult funktsionaalsus või ka välimus? Kas eelistate ühekordset pikaajalist investeeringut või lühiajalist kasutamisvõimalust? Massaažitoolide hind võib ulatuda taskukohastest mudelitest kuni väga täiuslike ja luksuslike toodeteni.
  • Mõelge oma vajadustele: miks soovite massaažitooli? Kas leevendamaks lihaspingeid, parandamaks vereringet või soovite seda kasutada lõdvestumiseks? Teie eesmärk määrab, millist tüüpi massaažitooli vajate.
  • Uurige funktsioone: erinevatel massaažitoolidel on erinevad funktsioonid. Mõelge, milliseid omadusi soovite. Näiteks mõnedel toolidel on erilised massaažirežiimid, näiteks tuina massaaz, muusikaprogrammid; rullikute intensiivsuse reguleerimine, kohandatavad massaažitsoonid ja soojendusfunktsioonid.
  • Proovige enne ostu: Kui see on võimalik, proovige kindlasti erinevaid massaažitoole enne ostmist. See annab teile aimu sellest, milline mõju neil on ja kas need sobivad teie mugavustasemega.
  • Kontrollige suurust ja disaini: veenduge, et massaažitool sobiks teie koju või kontorisse, sobituks ruumi suuruse ja interjööriga; veenduge, et massaažitoolil oleks piisavalt ruumi töötamiseks. Samuti kontrollige, kas kõik massaažitooli kasutajad mahuvad mugavalt sellesse istuma.
Oleme seda teemat varasemalt kajastanud ka oma blogis: Massaažitoolide valimise 101: Kuidas leida endale sobiv massaažitool?
2D massaaž tähendab massaažirullikute tasapinnalist ehk ringlevat liikumist. Tavaliselt on pandud paari üks suurem ja teine väiksem või kaks ühesuurust rullikut. Rullikud tiirlevad ümber ühise telje nagu Maa ja Kuu. 2D massaaži kasutatakse odavama klassi massaažitoolidel ja masseerivates toolikatetes. Kui tooli kirjelduses puudub viide 3D või 4D massaažile, siis tõenäoliselt ongi tegemist 2D massaažitooliga. 2D massaažitoolilt tõhusat massaaži ei tasu oodata. Kui seal istuda on mõnus ja ootused massaaživõimekuses osas pole kõrged, siis koduseks teleri- või kaminatooliks sobib ta hästi.
3D massaaž ehk ruumilise massaaži puhul lisandub massaažipeade ringliikumisele kolmas mõõde – sügavus – ning 3D massaažitoolid oskavad kasutajat enne massaažiseansi alustamist ka skanneerida. 3D massaažipea ehitus on märksa keerukam, sest massaažirullikute 3-mõõtmelise massaažiulatuse saavutamiseks kasutatakse komplitseeritumaid tehnilisi lahendusi: üks mootor tekitab massaažirullide ringliikumise, teine liigutab rullikuid selja poole ja seljast eemale. Lisaks sellele saab 3D massaažitoolil seadistada ka rullikute vahekaugust vastavalt kasutaja selja laiusele, mis tagab tõhusa tulemuse.
4D massaaž on 3D+1D ehk 3D massaaži järgmine aste, mida meie nimetame 3D süvamassaažiks: siin ei lisandu uut mõõdet – maailm jääb endiselt 3-mõõtmeliseks – vaid lisandub uus funktsioon, mis võimaldab liigutada tervet massaažipead seljatoe suhtes sisse-välja. Massaažipead sisse tõmmates muutub rullikute surve pehmemaks, nõrgemaks ja välja lükates muutub surve vastavalt tugevamaks ning jõulisemaks. Selliselt saab massaaži tugevust väga individuaalselt seadistada vastavalt iga kasutaja eripäradele. 4D massaažiks nimetavad mõned tootjad seda aga seepärast et rõhutada erinevust 3D massaažist. 4D ehk 3D süvamassaažiga tõuseb ka massaažitoolide võimekus kasutajate massaažiseansi-eelsel skaneerimisel. Sellised massaažitoolide mudelid tuvastavad lisaks „valupunktidele“ ja kasutaja pikkusele ka kaalu ja muud füüsilised parameetrid, mis aitab kaasa iga massaažiseansi personaliseerimisele.
8D massaaž – Mis see veel on? Tõepoolest – nii palju mõõtmeid on isegi raske ette kujutada… Aga vastus on tegelikult lihtne – see on 4x2D massaaž ehk eriti lihtsa ehitusega massaažitool, mille seljatoesse on paigaldatud 4 fikseeritud asukohaga rullikute paari. Teisisõnu – kui 3D ja 4D massaažitoolide puhul liigub massaažipea üles-alla ja tegemist on S-, L,- või SL-track ehitusega (loe lisaks) , siis 8D puhul on tegemist kõige lihtsama lahendusega, mis masseerib ringliigutustega ainult selja kindlaid punkte.